LajmeMaqedoniTopLajm

Dr Florin Besimi, me rastin e 19-vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit: Urime!

Deputeti i BDI-së, Dr. Florin Besimi, ka përkujtuar ditën madhore të nënshkrimit të Marrëveshjes kornizë të Ohrit, me rastin e 19 vjetorit të kësaj dite.

Ai ka shkruar se 19 vjet janë rezistencë, përpjekje, sakrificë dhe suksese.

Ja urimi i dr. Besimit për Marrëveshjen e Ohrit:

19 vite rezistencë
19 vite përpjekje
19 vite sakrificë
19 vite suksese
Urime!

Related Articles

Back to top button
Close
Close