LajmeMaqedoniTopLajm

Flet Krenar Osmani pasi që u arrestua

Flet Krenar Osmani personi që u arrestua nën dyshimin se ju vu flakën veturave të EVN-së!

Osmani konfirmon arrestimun e tij dhe se është mbajtur në stacionin policor deri në orët e hershme të mëngjesit. Sipas Osmanit arsyeja e arrestimir të tij është statusi që ka shkurar në Facebook: “Doni lojë lojë do kemi”.

“Jam ndaluar. Do të vazhdohet me procedurë të rregullt gjyqësore. Më ngarkojnë për vepër penale për djegien e dy makinave të EVN-së” tha Osmani për TV21

Related Articles

Back to top button
Close
Close