LajmeMaqedoniTopLajm

Faton Ahmeti, Sellca si gjithmonë zemërbujare dhe mikpritëse!

Bartësi i listës së Bashkimit Demokratik për Integrim, Faton Ahmeti sonte ka vizituar fshatin Sellcë ku ka prezantuar programin e listës që ai përfaqëson për zgjedhjet lokale të 20 Gushtit, shkruanTop24

“Sellca si gjithmonë zemërbujare dhe mikpritëse! Bashkë me banorët e Sellcës për Tetovën! #BashkëPërTetovën 1️⃣1️⃣✔️” shkruan Ahmeti

http://

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close