LajmeMaqedoniTopLajm

Karavani i Faton Ahmetit ishte në lagjen Shkumbini

Në kuadër të agjensës së ditës së Premte, bartësi i listës nga BDI, Faton Ahmeti së bashku me shefin e shtabit Xhemali Jusufi kanë vizituar lagjen Shkumbini në Tetovë ku nga afër kanë dëgjuar hallet e tyre dhe kanë bashkëbiseduar për punët që e presin këshillin komunal.Top24

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close