LajmeMaqedoniTopLajm

Arben Zeqiri- Lëvizja Besa duhet të ndaj pushtetin sepse nuk e kanë përvojën për menaxhimi e një komune kaq të madhe

Në emisionin POLEMIKË, Arben Zeqiri nga ASH-ja ka theksuar se partia e tij ka mbështetur Lëvizjen Besa pa asnjë kusht kandidatin për aktual pasi i kishte premtuar qytetarit të Tetovës se do të jenë kundër Teuta Arifit, shkruan Top24

Zeqiri shtoi se Lëvizja Besa duhet të ndaj pushtetin sepse nuk kanë përvojën dhe mundësinë për të udhëhequr një komunë kaq të madhe siç është komuna e Tetovës, ne kemi përvojën dhe e kemi dëshmuar se kuadrot e ASH-së kanë dëshmuar si në komunën e Bogovinës, Vrapçishtit dhe Gostivarit duke dëshmuar se mund të udhëhiqet pa afera dhe pa probleme.Top24

Related Articles

Back to top button
Close
Close