LajmeMaqedoniTopLajm

Fatmir Deari: Nuk ndërmjetësohet në një organizatë që kanë 20 vite bashkë

Kryetari i komunës së Kërçovës Fatmir Deari para se të futet në mbledhjen e kryesisë qendrore në Reçicë të Vogël është pyetur nëse do të ndërmjetësoj në mes grupit të zjarrit dhe Ahmetistëve, Deari është shprehur se “Nuk mund të ndërmjetësohet në një organizatë që ka 20 vite bashkë” shkruan Top24.

Related Articles

Back to top button
Close
Close