LajmeShowbiz

E bukur dhe seksi, Angela Martini provokon nga pishina me bikini

Angela Martini vazhdon të mbetet një nga femrat më seksi në Shqipëri. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj. Ja vlen të theksojmë edhe fotot apo videot, ku pozon shumë joshëse dhe provokuese.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe ditën e sotme. Ajo ka postuar disa foto, ku shihet duke pozuar me bikini jeshile, buzë një pishine.

Angela me format e saj trupore dhe faktin që ka pozuar aq joshëse, padyshim ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Këto foto janë pritur mirë nga ndjekësit, ku kanë vërshuar pëlqime dhe komplimenta pafund. /tvklan.al

Related Articles

Back to top button
Close
Close