SportTopLajm

Dy raste pozitive me Covid-19 tek Milani

Dy lojtarët e Milanit kanë testuar pozitiv me COVID-19.

AC Milan njofton se Hakan Çalhanoglu dhe Theo Hernandez u testuan
pozitivisht të kryer dje për të gjithë grupin e ekipit, përcjell GazetaBlic.
Klubi italian ka informuar autoritetet kompetente shëndetësore dhe dy lojtarët, asimptomatikë, u vendosën menjëherë në karantinë në shtëpi.
Të gjithë lojtarët dhe stafi tjetër do të vazhdojnë të stërviten, sipas indikacioneve të protokolleve në fuqi.

Related Articles

Back to top button
Close
Close