LajmeSport

Calhanoglu shërohet nga Covid-19

Sulmuesi i Milanit, Hakan Calhanoglu e ka mposhtu koronavirusin dhe gjatë ditë së sotme ka rezultuar negativ.

Calhanoglu, ëshë shë shëruar nga Covid-19, por do t’i nënshtrohet edhe disa procedurave mjekësore për të parë nëse ai mund të kthehet në stërvitje, shkruan IndeksOnline.
Ylli turk postoi një mesazh në Instagram për të konfirmuar se ai ka dalë negativ.

“Unë u ktheva” – ishi përshkrimi i tij.

Të shohim nëse ai nesër është i gatshëm të paraqitet kundër Bolognas.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close