MaqedoniTopLajm

Bilanci me Covid-19 sot në RMV

24 orët e fundit janë kryer 4445 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 1.511 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 32 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 587 persona.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close