LajmeMaqedoni

Arrestohet me lëndë narkotike 20 vjeçari nga Tetova

Më 30 mars 2021, rreth orës 20:30 në Rrugën “Vllezërit Miladinovci” në Tetovë, zyrtarë të policisë të Sektorit për Punë të Brendshme Tetovë arrestuan LM (20) nga Tetova, sepse gjatë kontrollit iu gjet marihuanë, njofton Gazeta Populli.

Ai u mbajt në Stacionin Policor të Tetovës dhe pasi çështja të dokumentohet plotësisht, do të ngrihet padi adekuate kundër tij./GazetaPopulli.net

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close