LajmeMaqedoniTopLajm

Bilall Kasami vizitë zyrtare në Tiranë, takon kryebashkiakun Erijon Veliaj

Kryetari i komunës së Tetovë, Bilall Kasammi sot po qëndron për vizitë zyrate në Tiranë ko po zhvillon takime me përfaqësues politik të Shqipërisë. Kasami sot është pritur në takim nga kryebashkiaku i Tiranës, Erijon Veliaj shkrun TOP24.

Kasami përmes profilit të tij në FB ka shkruar se ” Takim vëllazërorë me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Tirana dhe Tetovo do të jenë pranë njëra tjetrës” shkruan kreu i komunës së Tetovës, Bilall Kasami.

/

Related Articles

Back to top button
Close
Close