MaqedoniTopLajm

Bilall Kasami me mesazh ngushëllimi për vdekjen e Luran Ahmetit

Vepra jote do të mbaj kujtimin për ty të përjetshëm, Luran. Ndajmë dhimbjen e pafund me familjen Ahmeti dhe miqtë!

shkroi Kasami në profilin e tij në facebook.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close