MaqedoniTopLajm

Grubi shpreh ngushllime për vdekjen e aktorit të madh Luran Ahmetit

Ngushëllime të sinqerta familjes dhe miqve të Luranit për ikjen shumë të parakohëshme të tij nga kjo botë.

Bashkëndjej me dhimbjen e më të dashurve të Luranit, u prehtë në paqë.

shkroi Grubi në profilin e tij në facebook.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close