LajmeMaqedoniTopLajm

Bilall Kasami: Me Lëvizjen Besa në qeveri, bizneset do të kenë mbështetje të pa rezervë nga ana e qeverisë.

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami sot vizitoi kompanitë në fshatin Poroj, kompaninë për kontroll teknik “Zgjimi Company” dhe “Eko Sharr”, ku u njoftuan me problemet me të cilat pëballen bizneset e kësaj ane. Ai tha se pas 15 Korrikut me Lëvizjen Besa në qeveri, bizneset do të kenë mbështetje të pa rezervë nga ana e qeverisë.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close