LajmeMaqedoniTopLajm

Bilall Kasami me Kastriot Rexhepin prish bastionin PDSH-së Azem Sadikut dhe Alternativës Gashit

Bilall Kasami me kandidatin për deputet të zonës numër 1, Kastriot Rexhepin realizuan takim me banorët e Studeniçanit, ku edhe shpalosën platformën e tyre të koalicionit ‘MUNDEMI’.

Kreu i Besës, Bilall Kasami para banorëve ka theksuar se prioritetet e tyre të qeverisjes janë të qarta, përmirësimi i jetës së qytetarëve, do të hapen shumë vende të punës për qyetetarë e kësaj zone, ndërsa prioritet do ti jepet ekonomisë.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close