LajmeMaqedoniTopLajm

Bilall Kasami do të ulem të flasim me ASH,Listën, VMRO dhe LSDM sidhe këshilltarë të BDI-së

Kryetari i komunës së Tetovës, Bilall Kasami në emisionin ClickPlus theksoi se ai dhe LB do të krijojnë shumicë me qytetarët e Tetovës sidhe me gjithë këshilltarët duke filluar me ASH-në, VMRO-së, Listën  pavarur, LSDM-në, PDSH sidhe me këshilltarë të BDI-së sespe për mua prioritet mbetet qytetari dhe e mira për Tetovën.TOP24

Related Articles

Back to top button
Close
Close