LajmeShowbiz

Beyonce reklamon veshjet latex dhe thekson të pasmet (Foto)

39-vjeçarja vazhdon të realizojë fotosesione për koleksionin e ri të Adidas dhe vëmëndjen e morën format e saj trupore.

“Adidas x Ivy Park” quhet koleksioni dhe modelja kryesore është Beyonce.

Ajo reklamon veshjet latex, me ngjyra toke, xhupat e trashë blu dhe të bardhë. Dallohet kontrasti midis body-t, ku ajp ekspozon kofshët dhe shallit të trashë apo kapuçit të ngrohtë.

 

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close