LajmeMaqedoniTopLajm

BDI sonte tubim përmbyllës në Tetovë në ora 18

Bashkimi Demokratik për Integrim ka njoftuar se sonte do të mbajnë tubim qendrorë në sheshin Iliria në Tetovë me fillim në ora 18. Në njoftimin e lëshuar nga ana e BDi-së thuhet se në tubimin përmbyllës do të jetë dhe kreu i BDI-së Ali Ahmeti shrkuan TOP24.

Related Articles

Back to top button
Close
Close