LajmeMaqedoniTopLajm

BDI prinë bindshëm në njësitë zgjedhore 1 dhe 2 në Çair

Sipas rezultateve të para Bashkimi Demokratik për Integrim prinë bindshëm në Çair në njësitë zgjedhore 1 dhe 2

Këto rezultarte tregojnë se BDI ka epërsi 2 me 1 kundrejt partive tjera shqiptare

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close