LajmeRajon

Basri Sejdiu thotë se është i padrejtë shkarkimi i tij: Puna ime shihet

Bordi Drejtues i Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës, ka shkarkuar Drejtorin e Përgjithshëm, Basri Sejdiun.

Vetë Sejdiu mohon të ketë qenë i njoftuar për shkarkimin e tij, deri më sot kur iu dha vendimi atij dhe i njëjti u bë publik.Ai në një deklaratë dhënë për GazetaBlic, ka vlerësuar se vendimi është i padrejtë, sidomos në këtë kohë të pandemisë.

“Nesër do të dalë në konferencë për media dhe do ankohem se është total i padrejtë, në kohë të pandemisë”, ka thënë Sejdiu.

Related Articles

Back to top button
Close
Close