LajmeMaqedoniTopLajm

Artan Grubi për kongresmenin Eliot Engel: Ju tani më keni një shtëpi në Shkup

Zëvendës krymenistri i parë i republikës së Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi ka shënuar në profilin e tij në FB shkurtimisht veprimtarinë e lavdishme të kongresmenit Engel.
Grubi ika shkruar Eliot Engel duke falenderuar për mbështetjen dhe duke i thënë më tej se Engel tani më ka një shtëpi edhe në Shkup.
Postimi i plotë i zv.kryeminstrit Artan Grubi
Artan Grubi
I dashur Eliot Engel, FALEMINDERIT për punën e jashtëzakonshme ndër vite, përfshirë mbështetjen tuaj për lirinë dhe demokracinë në rajonin tonë të Evropës Juglindore.
Mirënjohja dhe respekti i kaq shumë njerëzve në Ballkan është më se e merituar.
Ju keni edhe një shtëpi tjetër në Shkup tashmë.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close