MaqedoniTopLajm

Artan Grubi drejtuar mërgimtarëve të regjistrohen

Përmes një statusi në facebook zv.kryeministri i parë i Maqedonisë së Veriut ju ka bërë thirrje mërgatës shqiptare që t’i bashkohen inciarivës për regjistrimin e popullsisë që fillon me 1 Mars, përcjell NMK-post

Më poshtë e keni statusin e plotë

Të nderuar vëllezër dhe motra në mërgatë dhe ju familjarë te bashkëkombasve tanë që jetojnë në diasporë,

Nga nesër, e hënë, 1 mars 2021, fillon procesi i vetregjistrimit në adresën: https://census.stat.gov.mk/

Ju lus për senzbilizim dhe mobilizim maksimal.

Shpërndaje dhe njofto familjarët.
#regjistrimi2021

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close