LajmeShowbiz

Arta Elezaj thekson linjat bombastike me veshje sportive

Arta Elezaj është njëra ndër personazhet më të komentuara.
Çdo postim i saj në rrjete sociale merr vëmendje të madhe, Arta pozon mjaft provokative dhe kjo e bën atë të jetë kryefjala e mediave rozë pothuajse çdo ditë, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto ku Arta ka pozuar para pasqyres.

Në foto shihen linjat e saja bombastike që ka vënë në pah Arta. /Kosovarja/

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close