LajmeShowbiz

Arbenita Ismajli duket në formë të mrekullueshme në pozat e reja e veshur në të zeza

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, është mjaft aktive dhe tashmë ka grumbulluar mijëra ndjekës.

Bukuroshja, e cila ndiqet nga mbi 650 mijë njerëz vetëm në Instagram, shpesh publikon imazhe e video ngacmuese.

Zeshkania këtë herë ka sjell disa imazhe në të cilat merr vëmendje me linjat e mahnitshme trupore.

Arbenita Ismajli (Foto: Instagram)

E veshur tërësisht në të zeza, modelja nga Maqedonia është rikthyer në top formë disa muaj pas lindjes.

Komplimentet ndërkaq në hapësirën për komente kanë qenë nga më të ndryshmet.

Arbenita Ismajli (Foto: Instagram)

Ajo duket se është kthyer në punën e saj si modele, pasi disa muaj ishte më e përkushtuar ndaj familjes.

Arbenita u bë nënë për herë të parë në prill nga martesa me reperin Fero.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close