LajmeMaqedoniTopLajm

Ali Ahmeti sot e jep kushtrimin nga sheshi i Tetovës

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, sot, e
premte 10 korrik 2020, me fillim në ora 19:30, do të ju drejtohet të
gjithë qytetarëve nga sheshi “Iliria” i qytetit të Tetovës në tubimin
zgjedhor për zgjedhjet e parakohëshme parlamentare të 15 korrikut.

Në tubim do të flasin edhe kandidatët për deputetë të zonës zgjedhore 6,
kandidati për kryeministër Naser Ziberi si dhe Kryetari Ali Ahmeti

Related Articles

Back to top button
Close
Close