LajmeMaqedoniTopLajm

Ali Ahmeti apelon mërgatën “ndiqni dhe shpërndani këtë video spjegim të detajuar”

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti, përmes profilit të tij në FB sot ka apleuar bashkëvendasit tanë në mërgim që ta shohin, ta shpërndajnë videosqarimin e detajuar rreth mënyrës së regjistrimit të popullsisë. Ahmeti ndryshe ka kohë që po i përkushtohet mërgatës shqiptare dhe në kontinuitet ka mbajtur kontakte me shoqata në diasporë.
Të dashur mërgimtarë,
Ju lutem ta ndiqni dhe shpërndani këtë video spjegim të detajuar për mënyrën e regjistrimit nëpërmjet të ueb faqes:

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close