LajmeShowbiz

Adrola Dushi nuk i lë vënd imagjinatës

Adrola Dushi konsiderohet si një nga femrat më të bukura shqiptare.

Ish-Missi njihet edhe për bukurinë natyrale dhe kjo bije në sy në secilin postim që ajo bën në rrjetet sociale.

Por, në fotografin që ka postuar së fundi, Adrola u kujdes të theksonte këmbët e gjata.

E veshur e tëra në të zeza, Adrola shkëlqente me elegancë dhe sharmin që e karakterizon.

Ndryshe, kujtojmë që Adrola është nënë beqare e një djali./Blic

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close