LajmeMaqedoniTopLajm

Adnan Selmani i Besës godet Zeidin, deri ditën e fundit ju lutshe Adnan Azizit dhe shpijunoje shokët

Adnan Selmani nga Lëvizja Besa përmes një postimi në rrjetin social FB ka goditur sekretarin e Alternativës, Zeqirja Rexhepin – Zejd pas akuzave që ky i fundit i bëri drejtorit të hekurudhave Adnan Azizi.

Selmani ia ka kujtuar Zejdit se ditën e që ka ndodhur ndarja ai lutej Adnan Azizit, duke sjellur informacione dhe duke spiunuar shokët dhe kolegët që sot i ka bashkpartiak.

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close