Showbiz

Genta Ismajli dhe Fero të shtunën sjellin këngën e re

Artistët nga Gjilani, Genta Ismajli dhe Fero, kanë zbuluar datën e saktë të lansimit të këngës së re.

Dyshja, të cilët kanë bashkuar forcat për herë të parë, njoftuan se të shtunën sjellin projektin e përbashkët.

Lajmi u bë i ditur përmes rrjeteve sociale duke publikuar një fragment të shkurtër të klipit në llogaritë e tyre zyrtare.

https://www.instagram.com/p/CMPPdkKgUzq/?igshid=1jl1ir1re4kn9

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close