LajmeMaqedoniTopLajm

Bilall Kasami viziton artistin Çun Lajqi

Bilall Kasami ka vizituar punktin ku sot ishte ndalur artisti Çun Lajqi në Tetovë. Kasami ka publikuar një status ne profilin e tij në FB. Shumë artistë të mëdhenj artin e manifestojnë në rrugë, mbase aty kaliten dhe e gjejnë frymëzimin. Kënaqësi sot të takoja artistin Çun Lajçi në qytetin e Tetovës. Poezitë dhe veprat artistike të tij janë frymëzim për të gjithë ne. Jemi krenar për punën e tij të palodhshme.

Artisti Lajçi i ka dhënë shumë artit, dhe është busullë orientimi për gjeneratat e reja.

Shume artistë të mëdhenj artin e manifestojnë në rrugë, mbase aty kaliten dhe e gjejnë frymëzimin. Kënaqësi sot të takoja artistin Çun Lajçi në qytetin e Tetovës. Poezitë dhe veprat artistike të tij janë frymëzim për të gjithë ne. Jemi krenar për punën e tij të palodhshme.

Artisti Lajçi i ka dhënë shumë artit, dhe është busullë orientimi për gjeneratat e reja.

Fotografia e Bilall Kasami
Fotografia e Bilall Kasami
Fotografia e Bilall Kasami
Fotografia e Bilall Kasami

Related Articles

Back to top button
Close
Close