LajmeMaqedoniTopLajm

Zgjedhjet në Tetovë, Sela: ASh duhet të dale dhe të përballet vetë

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Siadin Sela në konferencën e sotme për shtyp tha se vlerëson që ASh duhet të garojë vetëm në zgjedhjet për Këshillin e Komunës së Tetovës përcjell TV21.

“Sa i përket koalicioneve e këtyre gjërave, ato janë çështje që i përkasin organeve partiake, por ne mendojmë se Aleanca për Shqiptarët duhet të dale dhe të përballet vetë në këto zgjedhje lokale për Tetovën”, tha mes tjerash Sela.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close