LajmeMaqedoniTopLajm

Zëvendës kryeministri Artan Grubi sonte në Opinion me Blendi Fevziun

Zëvendës kryeministri i qeverisë së RMV Artan Grubi i cili ndodhet në Shqipëri për vizitë zyrtare e ku qëllimi i kësaj vizite ishte regjistrimi i diasporës dhe është pritur nga krerët shtetërorë e politik në Shqipëri. Grubi sonte është ftuar nga gazetari i njohur shqiptarë Blendi Fevziu në emisionin OPINION.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close