LajmeMaqedoniTopLajm

Zëvendës kryeministri Artan Grubi nesër viziton Prishtinën, takon liderët e politik (VIEO)

Zëvendëskryeministri Artan Grubi sonte në KlanKosova ka njoftuar se nesër në agjendën e tij ka vizitën e tij në Prishtinë ku do të takoj liderët politik, Fatmir Limajn, Enver Hoxhajn, Lumir Abdixhikun, Ramush Haradinajn, Albin Kuritn si dhe përfaqesues të shoqërisë civile në Kosovë. Vizita e Grubit në Kosovë ndërlidhet me procesin e regjistrimit, përcjell TOP24.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close