LajmeMaqedoniTopLajm

Xhaferi: Shpresojmë se në vitin 2021 të tejkalojmë pandeminë

Kryetari i kuvendit, Talat Xhaferi, në mesazhin e tij të fundvitit theksoi se viti që po e lëmë pas do të shënohet për anëtarësimin e vendit në NATO, por edhe për pandeminë Kovid-19 e cila mori shumë jetë njerëzish në vend dhe botë.

Ai shfaqi shpresë për tejkalimin e pandemisë në vitin 2021.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close