LajmeMaqedoniTopLajm

VMRO DPMNE thotë se Shilegov është duke gënjyer se ka pastruar borën në Shkup, pasi të tillë ende nuk ka pasur

Grupi i Këshilltarëve të OBRM-PDUKM në Qytetin e Shkupit ka reaguar sot në lidhje me konstatimet e kryetarit të Bashkisë së Shkupit

Petre Shilegov duke thënë se ai ka filluar të ëndërrojë dhe të sheh borën që nuk ekziston, përcjell Telegrafi Maqedoni.

“Përderisa qytetarët nuk kanë para për bukë, Shilegov do të harxhojë para të qytetarëve për borë që nuk ekziston nëpër rrugët e Shkurtit.

Ai e ka shkatërruar Shkupin por tani e shkatërron edhe buxhetin e qytetit” ka përfunduar deklarata e grupit të këshilltarëve të OBRM-PDUKM-së.

Related Articles

Back to top button
Close
Close