ShowbizTopLajm

Virusi ja merr jetën humoristit legjendar Cima

Në moshën 71 vjeçare ka ndërruar jetë aktori i njohur shqiptar, Rasim Thaçi – Cima. Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e aktorit. Cima ka disa ditë që ishte duke vuajtuar nga Covid-19 dhe ishte i shtrirë në Klinikën Infektive.

Rasim Thaçi, i cili për publikun njihet si Cima do të mbetet në kujtesën e publikut me rolet e tij të shumta komike./21Media

Artikuj të ngjashëm

Gjithashtu lexo
Close
Back to top button
Close
Close