LajmeMaqedoniTopLajm

U raportua se takohet me Ahmetin ja e vërteta e fotos

Gjatë ditës në media është raportuar për një takim mes Selës dhe Ali Ahmetit në ndonjë vendet larg opinionit shkruan TOP24.

E gjithë ky debat në media u krijua përshkak një fotoje të publikuar në mediat sociale ku një person ngjasonte në profil me kraun e Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela. Ishte vet Sela që reagoi duke thënë se nuk është takuar kurë me Ahmetin që nga 2017-ta.

Por cila është e vërteta?

Zëdhënësi i ASH-së ka sqaruar situatën duke publikuar edhe një fotografi ku duet qartë që në takim nuk është Ziadin Sela por krejtësisht dukush qetër që nga profili ngjason me kreun e ASH-së.TOP24

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close