LajmeMaqedoniTopLajm

U ndava me Ziadin Selën sepse e luta në një kafe në Veleshtë: Mos ju merr pare njerëzve, tha janë BDI

“Shkova në Veleshtë dhe e takova në një kafe jashtë fshatit dhe aty kisha një dëshmitar, i thash të lus mos ju merr pare njerëzve, tha janë BDI. Thash ska rëndësi, nëse vazhdon unë do të distancohem nga ti dhe ti do të jesh në telashe të mëdha dhe tani është në shumë telashe.” tha – Thaçi

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close