LajmeMaqedoniTopLajm

“Treni bullgar” në Lagjen e trimave në Kumanovë dhe në Manastir: Votohet me nga dy fletvotime

Sot në ora 12.55 në SPB Manastir nga ana e Këshillit Zgjedhor në vendvotimin numër 102 në shkollën fillore “Elpida Karamanli” është kërkuar intervenim tek personi M.K. që e ka realizuar të drejtën e votës dhe tek e cila janë gjetur edhe dy fletvotime.

Po ashtu, raportohet se edhe në Shkollën Fillore Naim Frashri në Kumanovë ose vendvotimin numër 1041 ka pasur një tentim që është parandaluar për të realizuar planin e trenit bullgar.

Related Articles

Back to top button
Close
Close