LajmeShowbiz

Topless dhe provokuese, Wanda Nara i rikthehet fuqishëm pozave sensuale (FOTO LAJM)

Wanda Nara është kthyer, më seksi dhe më e guximshme se kurrë.
Në muajt e fundit, ajo kishte zgjedhur të tregonte një anë tjetër të vetes, atë të nënës dhe zonjës së shtëpisë, duke alternuar fotot me fëmijët e saj dhe ato me kuaj.Megjithatë, për disa ditë, mbase falë mërzisë së një bllokimi të ri, ajo ka gjetur “pamëshirshmërinë” e të gjitha kohërave dhe kthehet të ndezë rrjetet sociale me një topless në pasqyrë.

Ajo ka veshur vetëm një palë pantallona të zeza, ndërsa pozon para pasqyrës, teksa mbulon gjoksin me duar.

Një foto që është pëlqyer pasivisht nga fansat e modeles në Instagram.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close