LajmeMaqedoniTopLajm

Thaçi; Pas 14 Dhjetorit edhe unë sdo jemë pjesë e shumicës

Kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi në emisionin ClickPlus ka theksuar se Lëvizja Besa është ngutur për rëzimin e qeverisë shkruan TOP24.

Sipas Thaçit duhej si Lëvizja Besa ashtu dhe Alternativa të pritshin datën 15 Dhjetorë që ta shihnim se nëse do të ketë datë dhe pas kësaj nëse ska datë as unë sdo jemë pjesë e shumicës sepse unë sjam peng i mandatit th Thaçi.TOP24

Related Articles

Back to top button
Close
Close