LajmeMaqedoniTopLajm

Teuta Arifi shfrytëzon të drejtën e votës

Ka votuar kandidatja për Kryetare të Komunës së Tetovës nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim Teuta Arifi, së bashku me familjen e saj.

“Unë dhe familja sot shfrytëzuam të drejtën e votës!
Një ditë e bukur, kur së bashku do të vendosim dhe festojmë për të ardhmen e sigurt dhe europiane të Tetovës! ”

Ka shkruar Arifi përmes rrjetit social Facebook.

Related Articles

Back to top button
Close
Close