LajmeMaqedoniTopLajm

Tërmeti e ‘dridh’ Maqedoninë Veriore

Edhe një tërmet tjetër është regjistruar para pak momentesh në Maqedoninë e Veriut.

Një tërmet me magnitudë 3.50 ballë të shkallës Rihter ka lëkundur këtë vend, shkruajnë mediat vendore.

Sipas të dhënave nga EMSC dridhjet kanë ndodhur në orën në orën 18:36, ka një epiqendër 97 km dhe me një thellësi prej 2 .0 km.

Related Articles

Back to top button
Close
Close