LajmeMaqedoniTopLajm

Të premten AAA pritet të finalizoj marrëveshjen, ku do të ketë edhe një takim Zaev-Gashi

Alsat jozyrtarisht mëson se të premten do të ketë edhe një takim mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarit të Alternativës, Afrim Gashi.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close