LajmeMaqedoniTopLajm

Të hënën ditë jo pune në Itali, nisen për Albon Xhemailin edhe 2 autobusë

9Disa banorë të Bogovinës janë nisur me dy autobusë nga Italia gjatë ditës së sotme për të mbështetur Albon Xhemailin në zgjedhjet e së shtunës. Sipas një shoqate në Itali qytetarët janë vetorganizuar meqë të Hënën në Itali nuk punohet dhe ata duke pasur mendim pozitiv për Xhemailin janë nisur me dy autobus të organizuar nga këtu që mesiguri nëse gjithëçka shkon në regull nesër pasdite do të arinë në Bogovinë tha përfaqësuesi shoqatës për TOP24.

Ndryshe shtabi i Xhemailit tha se nga e Premtja deri të Dielën pritet të arinë 1mi bashkëvendas në komunën tonë duke i falenderuar për angazhimin dhe sakrficën.TOP24

Related Articles

Back to top button
Close
Close