MaqedoniTopLajm

Taravari dërgon të fala nga Gostivari bashkë me Fadil Zendelin dhe Arafat Shabanin

Taravari kafe miqësore me z.Fadil Zendelin si dhe me Zëvendësministrin e Arsimit dhe Shkencës z.Arafat Shabani,kujtojmë dhe njëherë se Taravari në raund të dytë ka përkrahjen e TDP-së,Lëvizjes Besa dhe partisë së romëve shkruan Top24.

Ndërsa ky ishte postimi i Taravarit në rrjetin e ti social facebook:

Related Articles

Back to top button
Close
Close