LajmeMaqedoniTopLajm

Talat Xhaferin e vizitojnë në spital Bujar Osmani dhe Nexhati Jakupi

Bujar Osmani së bashku me Nexhati Jakupin dje pasdite në spital kanë vizituar kryetarin e Kuvendit,

Talat Xhaferi i cili është shtrirë në Klinikën e Shkupit për shkak të shqetësimeve shëndetësore.

Ndërkaq dje nga Kabineti i Xhaferit njoftuan se gjendja e tij shëndetësore është stabile, por mjekët i kanë rekomanduar të pushojë pas fushatës intensive

Related Articles

Back to top button
Close
Close