LajmeRajonTopLajm

Takimi i dy qeverive, shkruan kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka konfirmuar mbajtjen e takimit të Qeverisë së Shqipërisë dhe të Kosovës.

Rama me anë të një njoftimi në Facebook ka thënë se takimi do të mbahet në Elbasan.

“Nesër mbledhja e përbashkët e dy qeverive në Elbasan”, shkruan Rama.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close