Maqedoni

Sulmohet bariu mbi fshatin Lisec nga ariu

Burime të spitalit të Tetovës njoftojnë se sot për trajtim është pranuar një person, i cili në bjeshkët e Sharrit, respektivisht mbi fshatin Lisec, te vendi i quajtu te Antena është sulmuar nga një ari dhe ka marr plagë trupore. Sipas dëshmisë së tij, kanë qenë qentë e tij të cilët e kanë shpëtuar bariun nga ariu.

Related Articles

Back to top button
Close
Close